Suplování

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

1.G

KP

KP

KP

KP

KP

KP

KP

KP

KP

KP

KP

1.P

KP

KP

KP

KP

KP

KP

KP

KP

KP

KP

KP

1.S

KP

KP

KP

KP

KP

KP

KP

KP

KP

KP

KP

2.G

KP

KP

KP

KP

KP

KP

KP

KP

KP

KP

KP

3.G

 

EX

EX

EX

EX

EX

EX

EX

EX

EX

 

4.G

KP

KP

KP

KP

KP

KP

KP

KP

KP

KP

KP

5.G

KP

KP

KP

KP

KP

KP

KP

KP

KP

KP

KP

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Bagalová Jiřina

   

..

..

..

..

         

Brysová Iva

 

..

-

..

..

..

..

-

..

-

 

Honická Vlasta

 

Kel

                 

Honický Ivo

 

..

                 

Hrdinová Markéta

     

..

             

Hrušovská Šárka

 

-

-

-

-

..

-

       

Jelínková Michaela

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

 

Junášek Milan

 

..

-

-

             

Junášková Gabriela

 

-

-

..

..

Št

Sik

-

..

..

 

Kaňková Marcela

       

-

-

         

Klozová Petra

 

-

   

..

..

..

       

Kneblík Radovan

 

..

-

-

             

Knoppová Zora

       

..

..

         

Krybusová Zuzana

 

-

-

-

-

-

..

-

..

-

 

Křížová Marie

 

..

-

-

             

Mára Michal

     

..

             

Němcová Lucie

 

-

-

-

             

Nováková Jana

 

..

                 

Nováková Jana

   

..

-

-

..

         

Nováková Renáta

     

-

             

Obručníková Marion

     

..

-

Kb

-

-

-

-

 

Popová Eva

 

-

                 

Rynt Pavel

 

-

-

-

..

Kří

-

-

-

-

 

Sakalová Libuše

 

..

                 

Šenová Inka

 

-

..

Sak

..

..

-

-

-

-

 

Štrupl Jaroslav

 

-

-

..

             

Turýnská Gabriela

       

..

-

         

Vechterová Dagmar

 

..

-

..

-

-

         

Vitochová Kateřina

 

-

..

..

..

..

-

..

-

-

 

Vomáčková Jana

 

..

   

-

-

         

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

01

 

U

U

U

U

U

         

02

 

U

U

U

U

U

         

03

 

U

U

U

U

U

         

04

 

U

U

U

U

U

         

05

 

U

U

U

U

U

U

       

06

 

U

U

U

U

U

U

       

Změny v rozvrzích učitelů:

Bagalová Jiřina

1.hod

změna

Ma

6.G

(14)

 

Faltejsková Miroslava

4.hod

přesun

De

3.S

(14)

z 9.hod

 

5.hod

navíc

De

2.P

(11)

 
 

9.hod

přesun >>

De

3.S

 

na 4.hod

Havlínová Zuzana

2.hod

přesun

Ma

2.S

(22)

z 7.hod

 

3.hod

změna

Ma

2.P

(24)

 
 

4.hod

přesun

Ma

2.P

(22)

z 9.hod

 

7.hod

přesun >>

Ma

2.S

 

na 2.hod

 

9.hod

přesun >>

Ma

2.P

 

na 4.hod

Honická Vlasta

2.hod

odpadá

Ce

3.G

 

exkurze

 

3.hod

změna

Cj

4.S

(14)

 
 

6.hod

odpadá

Cj

1.S

 

kulturní program

Honický Ivo

3.hod

změna

De

6.G

(13)

 
 

4.hod

změna

De

2.S

(24)

 
 

5.hod

odpadá

De

1.G

 

kulturní program

Hrdinová Markéta

4.hod

odpadá

Hv

3.G (Est1)

 

exkurze

 

8.hod

odpadá

Hv

5.G (Hv)

 

kulturní program

 

9.hod

odpadá

Hv

5.G (Hv)

 

kulturní program

Junášek Milan

4.hod

přesun

Bi

7.G

(25)

z 7.hod

 

5.hod

navíc

Bi

7.G

(25)

 
 

6.hod

odpadá

Bi

4.G

 

kulturní program

 

7.hod

přesun >>

Bi

7.G

 

na 4.hod

Kaňková Marcela

6.hod

změna

Zs

8.G (Zs2)+

(11)

 
 

8.hod

odpadá

Tv

1.P (Dív)

 

kulturní program

 

9.hod

odpadá

Tv

1.P (Dív)

 

kulturní program

Kellerová Marie

1.hod

Suplovací pohotovost

 
 

3.hod

odpadá

Inf

1.G (SkZ)

 

kulturní program

Kellerová Alena

2.hod

odpadá

Cj

1.P

 

kulturní program

Klozová Petra

2.hod

odpadá

Ze

5.G

 

kulturní program

 

3.hod

změna

Ze

3.S

(22)

 
 

8.hod

odpadá

Tv

1.S (Dív)

 

kulturní program

 

9.hod

odpadá

Tv

1.S (Dív)

 

kulturní program

Kneblík Radovan

5.hod

supl. (Ob)

Ma

4.P

(24)

 

Knoppová Zora

8.hod

přesun

Ch

2.S

(03)

z 9.hod

 

9.hod

přesun >>

Ch

2.S

 

na 8.hod

Křížová Marie

5.hod

supl. (Ry)

Aj

6.G (Aj2)

(13)

 
 

6.hod

odpadá

Aj

1.G (Aj2)

 

kulturní program

Láchová Vanda

3.hod

změna

Cj

8.G

(21)

 
 

4.hod

změna

Cj

8.G

(21)

 
 

5.hod

odpadá

Ce

4.G

 

kulturní program

Mára Michal

4.hod

odpadá

Tv

5.G (Chl)

 

kulturní program

 

8.hod

odpadá

Tv

1.S (Chl)

 

kulturní program

 

9.hod

odpadá

Tv

1.S (Chl)

 

kulturní program

Němcová Lucie

4.hod

odpadá

Ze

2.G

 

kulturní program

Nováková Jana

6.hod

odpadá

Fy

3.G

 

exkurze

Sakalová Libuše

2.hod

změna

Zsv

2.P

(14)

 
 

3.hod

supl. (Šn)

Nj

2.S (Nj)

(30)

 
 

5.hod

odpadá

De

1.P

 

kulturní program

Sikorová Klára

4.hod

odpadá

Sj

1.P (Šj)

 

kulturní program

 

6.hod

supl. (Jk)

Vv

3.S (Vv)+

(A)

 

Štrupl Jaroslav

4.hod

odpadá

Tv

5.G (Dív)

 

kulturní program

 

5.hod

supl. (Jk)

Vv

3.S (Vv)+

(A)

 
 

6.hod

odpadá

Tv

2.G (Chl)

 

kulturní program

 

8.hod

odpadá

Tv

1.P (Chl)

 

kulturní program

 

9.hod

odpadá

Tv

1.P (Chl)

 

kulturní program

Turýnská Gabriela

6.hod

odpadá

Zsv

1.P

 

kulturní program

 

7.hod

přesun

Zsv

2.S

(22)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

Zsv

2.S

 

na 7.hod

Vomáčková Jana

3.hod

přesun

Fy

3.P

(27)

z 9.hod

 

9.hod

přesun >>

Fy

3.P

 

na 3.hod

Změny v rozvrzích tříd:

1.G

0.- 10. hod kulturní program

1.P

0.- 10. hod kulturní program

1.S

0.- 10. hod kulturní program

2.G

0.- 10. hod kulturní program

2.P

1.hod

Bi

   

odpadá

 

(Br)

 

2.hod

Zsv

 

(14)

změna

Sakalová Libuše

 
 

3.hod

Ma

 

(24)

změna

Havlínová Zuzana

 
 

4.hod

Ma

 

(22)

přesun

Havlínová Zuzana

z 9.hod

 

5.hod

De

 

(11)

navíc

Faltejsková Miroslava

 
 

9.hod

Ma

   

přesun >>

 

na 4.hod

2.S

2.hod

Ma

 

(22)

přesun

Havlínová Zuzana

z 7.hod

 

3.hod

Nj

Nj

(30)

supluje

Sakalová Libuše

(Šn)

 

4.hod

De

 

(24)

změna

Honický Ivo

 
 

7.hod

Zsv

 

(22)

přesun

Turýnská Gabriela

z 8.hod

 

8.hod

Ch

 

(03)

přesun

Knoppová Zora

z 9.hod

 

9.hod

Ch

   

přesun >>

 

na 8.hod

3.G

1.- 9. hod exkurze

3.P

3.hod

Fy

 

(27)

přesun

Vomáčková Jana

z 9.hod

 

5.hod

Vv

Vv

(A)

supluje

Štrupl Jaroslav

(Jk)

 

6.hod

Vv

Vv

(A)

supluje

Sikorová Klára

(Jk)

 

8.hod

Bi

   

odpadá

 

(Br)

 

9.hod

Fy

   

přesun >>

 

na 3.hod

3.S

3.hod

Ze

 

(22)

změna

Klozová Petra

 
 

4.hod

De

 

(14)

přesun

Faltejsková Miroslava

z 9.hod

 

5.hod

Vv

Vv

(A)

supluje

Štrupl Jaroslav

(Jk)

 

6.hod

Vv

Vv

(A)

supluje

Sikorová Klára

(Jk)

 

9.hod

De

   

přesun >>

 

na 4.hod

4.G

0.- 10. hod kulturní program

4.P

5.hod

Ma

 

(24)

supluje

Kneblík Radovan

(Ob)

 

6.hod

Zs

Zs2

(11)

změna

Kaňková Marcela

 
 

6.hod

Bs

Bs

 

odpadá

 

(Br)

4.S

3.hod

Cj

 

(14)

změna

Honická Vlasta

 
 

5.hod

Sp

   

odpadá

 

(Hš)

 

6.hod

Zs

Zs2

(11)

změna

Kaňková Marcela

 
 

6.hod

Bs

Bs

 

odpadá

 

(Br)

5.G

0.- 10. hod kulturní program

6.G

1.hod

Ma

 

(14)

změna

Bagalová Jiřina

 
 

3.hod

De

 

(13)

změna

Honický Ivo

 
 

5.hod

Aj

Aj2

(13)

supluje

Křížová Marie

(Ry)

7.G

4.hod

Bi

 

(25)

přesun

Junášek Milan

z 7.hod

 

5.hod

Bi

 

(25)

navíc

Junášek Milan

 
 

7.hod

Bi

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

8.hod

De

   

odpadá

 

(Kry)

8.G

3.hod

Cj

 

(21)

změna

Láchová Vanda

 
 

4.hod

Cj

 

(21)

změna

Láchová Vanda

 
 

6.hod

Zs

Zs2

(11)

změna

Kaňková Marcela

 
 

6.hod

Bs

Bs

 

odpadá

 

(Br)