O víkendu 2. a 3. listopadu 2019 se uskuteční víkend na vedení lidí a organizování akcí. Každý den budeme fungovat od 10.00 do 18.00. Kapacita akce je cca 20 lidí.

 

Sobota bude věnována vedení lidí – jak vidím ideálního člověka, který mě vede, styly vedení a skupinové dynamice. Taktéž se budeme věnovat i osobnostnímu rozvoji, komunikaci, asertivitě a koučování, protože tyto věci jsou nedílnou výbavou každého vůdce.

 

Neděle na druhou stranu bude patřit řízení – a to konkrétně, jak organizovat akci na naší škole. Podíváme se na to, jak funguje akce jako proces – co je potřeba zařídit, připravit a s čím je potřeba počítat. Taktéž se podíváme na to, jak se dají školní akce financovat.

 

Je možné přijít na oba dva dny, případně i jen na vedení lidí (sobota) nebo organizování akcí (neděle). Přednost budou mít ti zájemci, co uvažují o tom, že chtějí na naší škole nějakou akci zorganizovat.

 

V případě zájmu napište na e-mail na radim.kusak@dgkralupy.eu a přineste rodiči podepsaný „souhlas s akcí“ nejpozději v pátek před akcí.