Ve čtvrtek jsme navštívili botanickou zahradu, obdivovali lekníny, kaktusy a sukulenty, orchideje a vinice.
S rostoucí teplotou jsme přehodnotili původní plány na pátek - více než turistice jsme se na koupališti věnovali vodnímu prvku.