Aktuálně

Pravidelná schůzka k programu Mezinárodní cena vévody z Edinburghu

Zveme vás na pravidelnou schůzku zájemců o program Mezinárodní cena vévody z Edinburgu (The Duke of Edinburgh Award - DofE), která proběhne ve středu 7. listopadu po šesté vyučovací hodině a následném obědě ve zhruba 13:30 v areálu cizích jazyků. celý článek

Suplování na pondělí 5.11.2018

V příloze naleznete aktuální platné suplování. celý článek

Naši studenti před mikrofony Českého rozhlasu

návštěva studentů tercie v Českém rozhlasu celý článek

Školní kolo piškvorek

Školní kolo piškvorek 25. 10. 2018 celý článek

3.A v Praze

celý článek

Von Worten wird der Bauch nicht voll

celý článek

Volby do školské rady

Ve středu 17.10.2018 se konaly volby do školské rady naší školy. Z navržených kandidátů zastupující nezletilé a zletilé žáky byly zvoleny do ŠR: Ing. Hana Hurtíková a Dipl. um. Marie Nováková. Celkem bylo odevzdáno 166  volebních lístků, z toho 3 byly neplatné. První zasedání školské rady v novém složení se uskuteční ve čtvrtek 25.10.2018 od 18.00. celý článek

Exkurze 3.G do NTM

Exkurze 3.G do NTM na téma Rudolf II. - Optika celý článek

Druhá schůzka k programu Mezinárodní cena vévody z Edinburgu

Zveme vás na druhou schůzku zájemců o program Mezinárodní cena vévody z Edinburgu (The Duke of Edinburgh Award - DofE), která proběhne ve středu 24. října po šesté vyučovací hodině a následném obědě ve zhruba 13:30 v areálu cizích jazyků. Na schůzce probereme vaše osobní cíle a přípravu na dobrodružnou expedici. celý článek

Projektové dny - výzva k vkládání nápadů

Studenti budou mít opět možnost vnést do výuky trochu praxe a zábavy. Jak? Díky Projektovým dnům. Ty se uskuteční v úterý 4. 12. a škola se během nich rozdělí do mnoha menších skupinek, které společně prožijí dopoledne na přednášce, workshopu, besedě, exkurzi… celý článek

Bojíte se rádi? Pak si nenechte ujít halloweenskou literární soutěž

U příležitosti blížícího se svátku Halloween anglické oddělení vyhlašuje literární soutěž. Své anglicky psané dílo můžete přihlásit do tří kategorií: 1. Strašidelná povídka 2. Děsivý komiks (s anglickými bublinami) 3. Záhadný foto příběh (s anglickými popisky) celý článek

Exkurze do hotelu International

Exkurze reálné firmy HollyFood do hotelu International celý článek

Vítězná série pokračuje

celý článek

Studentský štafetový maraton

Ve středu 10. 10. jsme se zúčastnili Studentského štafetového maratonu ve složení Lenka a Eliška Čechovy, Aleš Novák, Helena Pavlů, Vojta Růžek, Petra Nová, Petr Flídr, Adam Basl, Kateřina Popová a v neposlední řade paní profesorka Czechmanová. Po prvním úseku jsme se chvíli udrželi ve vedení, ale bohužel zde byly i lepší školy. Nakonec jsme se umístili do první desítky, s čímž jsme spokojeni. Už teď se těšíme na příští rok, kdy určitě všechny porazíme. celý článek

Přespolní běh - Mělník

Přespolní běh - Mělník celý článek

Přespolní běh - krajské kolo v Kutné Hoře

Přespolní běh - krajské kolo v Kutné Hoře celý článek

oslavy 95 let

V září 2018 si naše škola připomněla 95 let od otevření.  Děkujeme všem, kteří se podíleli na přípravě, za skvělou organizaci a absolventům a návštěvníkům za příjemnou atmosféru, ke které svou návštěvou akce přispěli. Fotky jsou k nahlédnutí: autor: Quido Kout https://photos.app.goo.gl/KCyBjw8UgZeA4Vq6A autor: Gabriela Junášková https://photos.app.goo.gl/J4nkQkBsn8pd3Am76 Těšíme se na setkání opět za 5 let při oslavách "stovky". celý článek

Rovníková Guinea? Kýho výra!

Vyhledat na slepé mapě světa všech 21 států, ve kterých je španělština úředním jazykem, je úkol hodný zeměpisného nadšence. Je také v popisu práce studentů prvních ročníků, kteří se učí španělsky. Mezi jasnými tutovkami figurovalo Mexiko a Chile. Největším oříškem mezi státy menšího věhlasu se stala Rovníková Guinea. celý článek

Nové kolo studentských grantů

Dne 3.10. vyhlásil studentský parlament 3. kolo grantů! Díky grantům mohou studenti pomocí finančních prostředků poskytnutých školou realizovat svoje vlastní projekty. celý článek

Pozvánka na třídní schůzky

Vážení rodiče, ředitelství Dvořákova gymnázia a Střední odborné školy ekonomické v Kralupech nad Vltavou Vás zve na třídní schůzku, která se koná ve středu 17. října 2018 v 16.30 hodin v budově Dvořákova gymnázia. celý článek