Na jarní výjezd jsme tentokrát zavítali do veltruské Sokolovny. Ačkoliv jsme se sešli v poněkud nižším počtu než na předchozích výjezdech (nutno podotknout, že dvě třídy byly na lyžáku), zvýšenou produktivitou jsme účast vyrovnali.

Mimo perné zapojování mozkových buněk, abychom vám přinesli co nejvíce projektů a akcí (viz níže), jsme si udělali cestu kolem světa. V pomyslném Japonsku jsme si tradičně zahráli naše oblíbené ninji, zatímco na návštěvě země gurmánů, Itálii, jsme se v městečku Palermo snažili navzájem uchránit před krutými vrahy.
Ačkoli to tak z fotek nevypadá, na výjezdu jsme opravdu i pracovali, nejen rozvíjeli týmového ducha. Pracujeme na zlepšení komunikace mezi studenty (studentský web od Parlamentu DG), máme nápady na zvelebení terasy (co byste řekli na zahradnický klubík?), mnohé snad odpoutáme od obrazovek deskovkami, během Dne Země vám chceme dopřát pohyb, edukaci i dobrý pocit… nuže, nechceme vám nic spoilerovat, abyste si projekty mohli naplno užít.

A nezapomeňte, už příští pondělí (18. 3.) se koná Festival studentských filmů. Doufáme, že se uvidíme s co nejvíce z vás od 17 hod v KASSu!
Těšíme se na jaro s vámi! 💐

Pavlína Zemková, 3.S