Nový školní rok zahájíme v pondělí 4. září 2023 v 9.00 tradičním piknikem. Kvůli pokračující rekonstrukci hřiště se sejdeme v netradičním náhradním prostoru - na zahradě školy u vstupu do školní kuchyně (vrata pro vstup do kolárny). 

Uvítáme nové učitele a studenty prvních ročníků, předáme jazykové certifikáty, posvačíme a popovídáme... Letos je Piknik "pouze" Piknikem, není dané žádné téma ani dress code.

Třídy 1.G a 7.G po Pikniku odjíždějí na Seznamovací školu v přírodě a vrátí se ve středu.

Výuka podle rozvrhu začne ostatním třídám v úterý od 3. vyučovací hodiny. Od 8.00 do 10.00 budou třídnické práce v kmenových učebnách.
Pouze třídy 1.S a 1.P se začnou učit až ve středu. Na úterý je pro ně připraveno mnoho překvapení: klíčky od skříněk, čipy, hesla k účtům a také setkání se Studentským parlamentem. Primány to vše čeká ve čtvrtek po návratu ze Seznamky a učit se podle rozvrhu budou až v pátek.

Čerstvě upravený rozvrh naleznete v aplikaci Bakaláři, koncem týdne i na webu školy v sekci Rozvrh.

Školní jídelna vaří žákovské obědy od úterý 5. září. V pondělí žáci u třídních učitelů nahlásí dny, kdy budou chodit na obědy. 

Ve dnech 22. a 23. září budeme slavit 100. výročí naší školy. Tak velkolepá oslava se neobejde bez pomoci všech žáků i zaměstnanců školy. 

Vážení rodiče,

v sobotu 23. září 2023, kdy se konají oslavy 100. výročí založení školy a kdy se vaše děti budou podílet na úspěšném průběhu těchto oslav, bude školní jídelna pro žáky vařit. Naopak nevaří se 29. 9. 2023, kdy je ředitelské volno. 
Z technických důvodů není možné v přihlašovacím systému přidat sobotu 23. 9. Menu tohoto dne naleznete pod datem 29. 9. 2023. Pokud vaše dítě nebude v sobotu 23. 9. požadovat oběd, zrušte oběd s datem 29. 9. 2023, a to nejpozději do 18. 9. 2023.
Děkujeme moc za pochopení situace.

Koncem měsíce je ve čtvrtek státní svátek a na pátek 29. září bude vyhlášeno ředitelské volno.

Přejeme všem žákům, učitelům i naší škole úspěšný start do 101. roku výuky na Dvořákově gymnáziu!