Suplování

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

2.B

PX

PX

PX

PX

PX

PX

PX

PX

PX

PX

PX

2.G

 

EX

EX

EX

EX

EX

EX

EX

EX

   

3.B

PX

PX

PX

PX

PX

PX

PX

PX

PX

PX

PX

4.A

M

M

M

M

M

M

M

M

M

M

M

4.B

M

M

M

M

M

M

M

M

M

M

M

8.G

M

M

M

M

M

M

M

M

M

M

M

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

21

U

U

U

U

U

U

U

U

U

U

U

22

U

U

U

U

U

U

U

U

U

U

U

23

U

U

U

U

U

U

U

U

U

U

U

24

U

U

U

U

U

U

U

U

U

U

U

25

U

U

U

U

U

U

U

U

U

U

U

26

U

U

U

U

U

U

U

U

U

U

U

28

U

U

U

U

U

U

U

U

U

U

U

Změny v rozvrzích učitelů:

Vechterová Dagmar

1.hod

odpadá

Aj

1.B

 

zrušeno

 

2.hod

přesun

Aj

6.G (Aj1)

(42)

z 21.5. 2.hod

 

4.hod

přesun

Aj

1.B

(11)

z 20.5. 1.hod

 

5.hod

odpadá

Aj

2.G (Aj2)

 

zrušeno

 

6.hod

navíc

Aj

1.A

(13)

 

Vitochová Kateřina

2.hod

navíc

Aj

1.A (Aj2)

(41)

 
 

4.hod

přesun

Aj

1.G (Aj2)

(41)

z 4.hod

 

5.hod

navíc

Aj

1.A

(13)

 
 

6.hod

přesun

Ce

3.G

(03)

z 20.5. 4.hod

Bartáková Naděžda

1.hod

odpadá

Vv

2.G (Aj2)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

Vv

2.G (Aj2)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

Fy

2.G

 

zrušeno

 

5.hod

přesun >>

Vv

2.A (Vv)

 

na 16.5. 2.hod

 

6.hod

přesun >>

Vv

2.A (Vv)

 

na 16.5. 1.hod

Bouchner Jan

1.hod

odpadá

Dm

2.G (Aj1)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

Dm

2.G (Aj1)

 

zrušeno

 

5.hod

přesun

Dm

4.G

(H)

z 5.hod

Brysová Iva

1.hod

navíc

Bs

7.G (Bs)

(03)

 
 

2.hod

navíc

Bs

7.G (Bs)

(03)

 
 

3.hod

přesun >>

Bi

1.A

 

na 20.5. 2.hod

 

5.hod

odpadá

Bi

6.G

 

zrušeno

Czechmanová Jaroslava

4.hod

přesun

Td

4.G (Tvd)

(51)

z 17.5. 3.hod

 

6.hod

odpadá

On

2.B

 

Praxe

Faltejsková Miroslava

1.hod

navíc

Rj

5.G (Rj)

(05)

 
 

2.hod

přesun

Aj

6.G (Aj2)

(12)

z 21.5. 2.hod

 

3.hod

navíc

Rj

6.G (Rj)

(12)

 
 

4.hod

navíc

De

5.G

(05)

 
 

5.hod

odpadá

Aj

3.A (Aj2)

 

zrušeno

 

6.hod

přesun

Aj

3.A (Aj2)

(06)

z 20.5. 4.hod

Honická Vlasta

1.hod

navíc

Sčj

3.A (Sčj)

(02)

 
 

2.hod

navíc

Sčj

3.A (Sčj)

(02)

 
 

3.hod

odpadá

Cj

4.B

 

Maturity

 

4.hod

navíc

Cj

6.G

(12)

 
 

5.hod

přesun

Cj

7.G

(02)

z 5.hod

Honický Ivo

3.hod

navíc

Cj

1.A

(13)

 
 

4.hod

přesun

De

7.G

(02)

z 17.5. 4.hod

 

5.hod

přesun

De

6.G

(12)

z 16.5. 5.hod

 

6.hod

přesun

De

2.A

(12)

z 17.5. 3.hod

Hrášková Jaromíra

1.hod

navíc

Ce

1.G

(04)

 
 

1.hod

přesun >>

Ce

1.G

 

na 21.5. 3.hod

 

4.hod

odpadá

Ce

2.G

 

zrušeno

 

5.hod

navíc

Cj

1.B

(11)

 
 

6.hod

navíc

Cj

1.B

(11)

 
 

6.hod

přesun >>

Cj

1.B

 

na 16.5. 3.hod

Hrdinová Markéta

5.hod

navíc

Hv

5.G (Hv)

(05)

 
 

5.hod

přesun >>

Hv

2.A (Hv)

 

na 16.5. 2.hod

 

6.hod

navíc

Hv

4.G

(H)

 
 

6.hod

přesun >>

Hv

2.A (Hv)

 

na 16.5. 1.hod

Hrušovská Šárka

2.hod

přesun

Ek

1.B

(11)

z 20.5. 3.hod

 

3.hod

přesun

Ek

1.B

(11)

z 3.hod

 

5.hod

odpadá

Dn

3.B

 

Praxe

 

6.hod

odpadá

Ek

3.B

 

Praxe

Němcová Lucie

3.hod

navíc

Nj

6.G (Nj)

(30)

 
 

5.hod

odpadá

Nj

8.G (Nj1)

 

Maturity

Jícha Radek

1.hod

navíc

Sif

3.A (Sif)

(16)

 
 

2.hod

navíc

Sif

3.A (Sif)

(16)

 

Junášek Milan

1.hod

odpadá

Aj

2.B (Aj2)

 

Praxe

 

2.hod

přesun

Bi

4.G

(01)

z 21.5. 6.hod

 

6.hod

přesun >>

Bi

5.G

 

na 21.5. 1.hod

Junášková Gabriela

2.hod

navíc

Vv

3.G (Aj2)

(A)

 
 

3.hod

navíc

Vv

3.G (Aj1)

(A)

 
 

5.hod

navíc

Vv

5.G (Vv)

(A)

 

Kaňková Marcela

3.hod

navíc

Ze

5.G

(05)

 
 

6.hod

navíc

Tv

1.G

(51)

 

Kellerová Marie

1.hod

navíc

PEC

3.G (Aj2)

(15)

 
 

2.hod

odpadá

Tv

3.G (Dív)

 

zrušeno

 

4.hod

navíc

PEC

3.G (Aj1)

(15)

 

Klozová Petra

2.hod

odpadá

Tv

3.G (Chl)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

Ze

3.G

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

Tv

1.G (Dív)

 

zrušeno

Kneblík Radovan

1.hod

navíc

If

3.G (Aj1)

(17)

 
 

2.hod

navíc

If

3.G (Aj1)

(17)

 
 

3.hod

navíc

If

3.G (Aj2)

(17)

 
 

4.hod

navíc

If

3.G (Aj2)

(17)

 

Knopp Daniel

1.hod

odpadá

Uc

4.B

 

Maturity

 

2.hod

odpadá

Ek

4.B

 

Maturity

 

8.hod

odpadá

Uc

4.B

 

Maturity

Krhounková Jitka

1.hod

navíc

Ma

2.A

(13)

 
 

3.hod

přesun

Ma

3.A

(14)

z 16.5. 0.hod

 

3.hod

přesun >>

Ma

3.A

 

na 21.5. 3.hod

 

4.hod

navíc

Ma

2.A

(27)

 
 

4.hod

přesun >>

Ma

2.A

 

na 21.5. 1.hod

 

5.hod

navíc

Ma

3.A

(14)

 
 

6.hod

navíc

Ma

7.G

(02)

 
 

6.hod

přesun >>

Ma

7.G

 

na 17.5. 2.hod

Křížová Marie

1.hod

odpadá

Aj

1.A (Aj1)

 

zrušeno

 

2.hod

navíc

Aj

1.A (Aj1)

(13)

 
 

3.hod

odpadá

Aj

2.A (Aj2)

 

zrušeno

 

4.hod

přesun

Aj

1.G (Aj1)

(42)

z 4.hod

 

5.hod

navíc

Aj

2.A

(27)

 

Kusák Radim

1.hod

přesun

Fy

1.A

(27)

z 17.5. 3.hod

 

2.hod

odpadá

Fy

1.A (Aj2)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

It

3.B

 

Praxe

 

4.hod

odpadá

It

3.B

 

Praxe

 

5.hod

navíc

Fy

1.G

(04)

 

Mára Michal

2.hod

navíc

Tv

2.A

(51)

 
 

3.hod

přesun

Ze

7.G

(02)

z 16.5. 7.hod

 

4.hod

přesun

Th

4.G (Tvch)

(52)

z 17.5. 3.hod

Nováková Renáta

1.hod

navíc

Nj

5.G (Nj)

(01)

 
 

3.hod

přesun

Ch

2.A

(08)

z 20.5. 1.hod

 

5.hod

odpadá

Nj

1.A (Nj)+

 

zrušeno

Nováková Jana

2.hod

navíc

Ma

1.G

(04)

 
 

2.hod

přesun >>

Ma

1.G

 

na 20.5. 6.hod

 

3.hod

navíc

Ma

1.G

(04)

 
 

4.hod

odpadá

Ma

4.B

 

Maturity

 

6.hod

navíc

Ma

5.G

(05)

 

Novotná Andrea

1.hod

odpadá

Saj

8.G (Saj)+

 

Maturity

 

2.hod

odpadá

Saj

8.G (Saj)+

 

Maturity

 

3.hod

odpadá

Aj

2.A (Aj1)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

Aj

3.A (Aj1)

 

zrušeno

 

6.hod

přesun

Aj

3.A (Aj1)

(42)

z 20.5. 4.hod

Obručníková Marion

4.hod

odpadá

Ma

1.A

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

Ma

5.G

 

zrušeno

Plecháčková Hana

1.hod

navíc

Ma

6.G

(12)

 
 

1.hod

přesun >>

Ma

6.G

 

na 20.5. 5.hod

 

3.hod

přesun

Ma

4.G

(01)

z 3.hod

 

4.hod

navíc

Ma

1.A

(13)

 

Láchová Vanda

2.hod

odpadá

Ce

5.G

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

Zsv

7.G

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

Zsv

8.G

 

Maturity

Lulková Marie

1.hod

odpadá

Cj

2.A

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

Lit

4.G

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

Cj

8.G

 

Maturity

 

6.hod

odpadá

De

4.G

 

zrušeno

Popová Eva

1.hod

navíc

If

3.G (Aj1)

(17)

 
 

2.hod

navíc

If

3.G (Aj1)

(17)

 
 

3.hod

navíc

If

3.G (Aj2)

(17)

 
 

4.hod

navíc

If

3.G (Aj2)

(17)

 

Sakalová Libuše

1.hod

přesun >>

De

3.G

 

na 16.5. 2.hod

 

3.hod

odpadá

De

1.G

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

De

1.A

 

zrušeno

Sikorová Klára

2.hod

odpadá

Sj

2.B (Šj)+

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

Sj

3.G (Šj)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

Sj

1.A (Šj)+

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

Aj

3.G (Aj1)

 

zrušeno

Šenová Inka

1.hod

odpadá

Nj

5.G (Nj)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

Nj

2.B (Nj2)

 

Praxe

 

3.hod

odpadá

Nj

6.G (Nj)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

Nj

7.G (Nj)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

Nj

4.B

 

Maturity

Šteglová Hana

1.hod

odpadá

Rj

3.B

 

Praxe

 

2.hod

odpadá

Rj

2.A (Rj)+

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

Rj

4.A (Rj)

 

Maturity

 

4.hod

odpadá

Rj

7.G (Rj)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

Rj

1.A (Rj)+

 

zrušeno

Turýnská Gabriela

1.hod

přesun

On

1.B

(11)

z 20.5. 5.hod

 

2.hod

odpadá

Nj

2.A (Nj1)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

On

1.B

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

Nj

8.G (Nj2)

 

Maturity

 

6.hod

odpadá

Zsv

4.A

 

Maturity

Vomáčková Jana

1.hod

přesun

Ch

4.G

(08)

z 21.5. 3.hod

 

2.hod

navíc

Fy

5.G

(27)

 
 

4.hod

navíc

Fy

3.A

(06)

 
 

4.hod

přesun >>

Fy

3.A

 

na 16.5. 4.hod

 

5.hod

přesun

Ch

3.G

(03)

z 5.hod

 

6.hod

navíc

Fy

6.G

(27)

 
 

6.hod

přesun >>

Fy

6.G

 

na 20.5. 4.hod

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

Fy

 

(27)

přesun

Kusák Radim

z 17.5. (Pá) 3.hod

 

2.hod

Aj

Aj1

(13)

navíc

Křížová Marie

 
 

2.hod

Aj

Aj2

(41)

navíc

Vitochová Kateřina

 
 

3.hod

Cj

 

(13)

navíc

Honický Ivo

 
 

4.hod

Ma

 

(13)

navíc

Plecháčková Hana

 
 

5.hod

Aj

 

(13)

navíc

Vitochová Kateřina

 
 

6.hod

Aj

 

(13)

navíc

Vechterová Dagmar

 

1.B

1.hod

On

 

(11)

přesun

Turýnská Gabriela

z 20.5. (Po) 5.hod

 

2.hod

Ek

 

(11)

přesun

Hrušovská Šárka

z 20.5. (Po) 3.hod

 

3.hod

Ek

 

(11)

přesun

Hrušovská Šárka

z 3.hod

 

4.hod

Aj

 

(11)

přesun

Vechterová Dagmar

z 20.5. (Po) 1.hod

 

5.hod

Cj

 

(11)

navíc

Hrášková Jaromíra

 
 

6.hod

Cj

 

(11)

navíc

Hrášková Jaromíra

 

1.G

1.hod

Ce

 

(04)

navíc

Hrášková Jaromíra

 
 

2.hod

Ma

 

(04)

navíc

Nováková Jana

 
 

3.hod

Ma

 

(04)

navíc

Nováková Jana

 
 

4.hod

Aj

Aj1

(42)

přesun

Křížová Marie

z 4.hod

 

4.hod

Aj

Aj2

(41)

přesun

Vitochová Kateřina

z 4.hod

 

5.hod

Fy

 

(04)

navíc

Kusák Radim

 
 

6.hod

Tv

 

(51)

navíc

Kaňková Marcela

 

2.A

1.hod

Ma

 

(13)

navíc

Krhounková Jitka

 
 

2.hod

Tv

 

(51)

navíc

Mára Michal

 
 

3.hod

Ch

 

(08)

přesun

Nováková Renáta

z 20.5. (Po) 1.hod

 

4.hod

Ma

 

(27)

navíc

Krhounková Jitka

 
 

5.hod

Aj

 

(27)

navíc

Křížová Marie

 
 

6.hod

De

 

(12)

přesun

Honický Ivo

z 17.5. (Pá) 3.hod

2.B

0.- 10. hod Praxe

2.G

1.- 8. hod exkurze

3.A

1.hod

Bs

Bs

(03)

navíc

Brysová Iva

 
 

1.hod

Sif

Sif

(16)

navíc

Jícha Radek

 
 

1.hod

Sčj

Sčj

(02)

navíc

Honická Vlasta

 
 

2.hod

Bs

Bs

(03)

navíc

Brysová Iva

 
 

2.hod

Sčj

Sčj

(02)

navíc

Honická Vlasta

 
 

2.hod

Sif

Sif

(16)

navíc

Jícha Radek

 
 

3.hod

Ma

 

(14)

přesun

Krhounková Jitka

z 16.5. (Čt) 0.hod

 

4.hod

Fy

 

(06)

navíc

Vomáčková Jana

 
 

5.hod

Ma

 

(14)

navíc

Krhounková Jitka

 
 

6.hod

Aj

Aj1

(42)

přesun

Novotná Andrea

z 20.5. (Po) 4.hod

 

6.hod

Aj

Aj2

(06)

přesun

Faltejsková Miroslava

z 20.5. (Po) 4.hod

3.B

0.- 10. hod Praxe

3.G

1.hod

If

Aj1

(17)

navíc

Kb, Po

 
 

1.hod

PEC

Aj2

(15)

navíc

Kellerová Marie

 
 

1.hod

De

   

přesun >>

 

na 16.5. (Čt) 2.hod

 

2.hod

If

Aj1

(17)

navíc

Kb, Po

 
 

2.hod

Vv

Aj2

(A)

navíc

Junášková Gabriela

 
 

2.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Kz)

 

2.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Kel)

 

3.hod

If

Aj2

(17)

navíc

Kb, Po

 
 

3.hod

Vv

Aj1

(A)

navíc

Junášková Gabriela

 
 

3.hod

Sj

Šj

 

odpadá

 

(Sik)

 

3.hod

Nj

Nj

 

odpadá

 

(Ja)

 

4.hod

If

Aj2

(17)

navíc

Kb, Po

 
 

4.hod

PEC

Aj1

(15)

navíc

Kellerová Marie

 
 

4.hod

Ze

   

odpadá

 

(Kz)

 

5.hod

Ch

 

(03)

přesun

Vomáčková Jana

z 5.hod

 

6.hod

Ce

 

(03)

přesun

Vitochová Kateřina

z 20.5. (Po) 4.hod

4.A

0.- 10. hod Maturity

4.B

0.- 10. hod Maturity

4.G

1.hod

Ch

 

(08)

přesun

Vomáčková Jana

z 21.5. (Út) 3.hod

 

2.hod

Bi

 

(01)

přesun

Junášek Milan

z 21.5. (Út) 6.hod

 

3.hod

Ma

 

(01)

přesun

Plecháčková Hana

z 3.hod

 

4.hod

Td

Tvd

(51)

přesun

Czechmanová Jaroslava

z 17.5. (Pá) 3.hod

 

4.hod

Th

Tvch

(52)

přesun

Mára Michal

z 17.5. (Pá) 3.hod

 

5.hod

Dm

 

(H)

přesun

Bouchner Jan

z 5.hod

 

6.hod

Hv

 

(H)

navíc

Hrdinová Markéta

 

5.G

1.hod

Rj

Rj

(05)

navíc

Faltejsková Miroslava

 
 

1.hod

Nj

Nj

(01)

navíc

Nováková Renáta

 
 

2.hod

Fy

 

(27)

navíc

Vomáčková Jana

 
 

3.hod

Ze

 

(05)

navíc

Kaňková Marcela

 
 

4.hod

De

 

(05)

navíc

Faltejsková Miroslava

 
 

5.hod

Vv

Vv

(A)

navíc

Junášková Gabriela

 
 

5.hod

Hv

Hv

(05)

navíc

Hrdinová Markéta

 
 

5.hod

Ma

   

odpadá

 

(Ob)

 

6.hod

Ma

 

(05)

navíc

Nováková Jana

 

6.G

1.hod

Ma

 

(12)

navíc

Plecháčková Hana

 
 

2.hod

Aj

Aj1

(42)

přesun

Vechterová Dagmar

z 21.5. (Út) 2.hod

 

2.hod

Aj

Aj2

(12)

přesun

Faltejsková Miroslava

z 21.5. (Út) 2.hod

 

3.hod

Rj

Rj

(12)

navíc

Faltejsková Miroslava

 
 

3.hod

Nj

Nj

(30)

navíc

Němcová Lucie

 
 

4.hod

Cj

 

(12)

navíc

Honická Vlasta

 
 

5.hod

De

 

(12)

přesun

Honický Ivo

z 16.5. (Čt) 5.hod

 

6.hod

Fy

 

(27)

navíc

Vomáčková Jana

 

7.G

1.hod

Sif

Sif

(16)

navíc

Jícha Radek

 
 

1.hod

Sčj

Sčj

(02)

navíc

Honická Vlasta

 
 

1.hod

Bs

Bs

(03)

navíc

Brysová Iva

 
 

2.hod

Bs

Bs

(03)

navíc

Brysová Iva

 
 

2.hod

Sčj

Sčj

(02)

navíc

Honická Vlasta

 
 

2.hod

Sif

Sif

(16)

navíc

Jícha Radek

 
 

3.hod

Ze

 

(02)

přesun

Mára Michal

z 16.5. (Čt) 7.hod

 

4.hod

De

 

(02)

přesun

Honický Ivo

z 17.5. (Pá) 4.hod

 

5.hod

Cj

 

(02)

přesun

Honická Vlasta

z 5.hod

 

6.hod

Ma

 

(02)

navíc

Krhounková Jitka

 

8.G

0.- 10. hod Maturity