Po dlouhém a těžkém dohadování jsme vybrali se třídou adrenalinový výlet do Rokytnice nad Rokytnou. V pátek ráno (15. 6.) jsme se všichni poctivě vybaveni a plni elánu setkali na kralupském nádraží. Čekala nás dlouhá cesta na Moravu s plnými zavazadly. Většinu místa v nich zabíralo jídlo, protože 2.A bez dobrého jídla nemůže existovat.
Už na příjezdové cestě jsme se kochali úžasným pohledem na lanové a vodní atrakce, které nás čekaly. Rychlé ubytování a procházka celého areálu. Naštěstí jsme dostali tu nejlepší instruktorku na celé Moravě. Eddie se o nás pečlivě starala a každá připravená aktivita byla s ní mnohem zábavnější. Naše třída se do všeho vrhala po hlavě a vše chtěla vyzkoušet. Lanové centrum, trampolíny, lezecká stěna, airsoft, paintball, volný pád, démonická lanovka nebo noční hra. A samozřejmě dlouho očekávaná a nejlepší diskotéka. Naše třída se oprávněně stala králem celého parketu. Atmosféra na celém výletě byla velmi příjemná a velkou zásluhu na tom samozřejmě měly i naše paní profesorky. Prof. Vanda Láchová a prof. Lucie Němcová. Časem jsme ztráceli energii, ale nelitovali jsme ani jedné modřiny, kterých v zápalech her přibývalo. Jediným problémem bylo pro naši mlsnou třídu stravování.
V pondělí po obědě jsme se zcela vyčerpaní vydali na dlouhou cestu zpět. Úspěšně jsme dorazili do Kralup a s vidinou dobrého jídla jsme se rozutekli domů. Školní výlet pro rok 2018 bychom zhodnotili jako velmi vydařený.