Studenti budou mít opět možnost vnést do výuky trochu praxe a zábavy. Jak? Díky Projektovým dnům. Ty se uskuteční v úterý 4. 12. a škola se během nich rozdělí do mnoha menších skupinek, které společně prožijí dopoledne na přednášce, workshopu, besedě, exkurzi…

Od pátku 19. října mohou studenti přes google formulář vkládat nápady na projekty, které zaštítí. Organizovat jich mohou, kolik chtějí, účast na vlastním projektu není povinná. Musí ale proběhnout díky práci navrhovatele hladce pro všechny účastníky i přednášející.

Programy navrhují studenti, profesoři k aktivitám pouze připíší coby garanti podle svých vlastních preferencí. Během Projektového dne se může dělat cokoli - nejlépe však něco, k čemu má buď sám organizátor blízko, kde má příbuzné či co jeho samotného zajímá, nějakým způsobem by to mělo být edukativní a především praktické.

Ve čtvrtek 15. listopadu se přes Bakaláře spustí přihlašování. Vše se uzavře 29. listopadu a o necelý týden později se již uskuteční sama akce.

Studentský parlament DG

 

Odkaz na přihlašovací formulář: https://goo.gl/forms/UNggmEWmDCjyECPI3

Seznam doposud zadaných projektů: https://www.google.com/url?q=https://docs.google.com/spreadsheets/d/190IezmYnfvIREliAbE2e04M-Iud9NFzozgkTEK5KKQk/edit?usp%3Dsharing&sa=D&ust=1539953293570000&usg=AFQjCNEjv5-ax-jQZPA9Ofq3mDsGB07hsA