Je to tady!

Milí studenti, přichází další, již čtvrté kolo studentských grantů a s ním i nová příležitost k realizaci vašich projektů!

Každý rok OPS poskytuje Studentskému parlamentu finance k uskutečnění různých projektů, které můžete využít. Musí jít ovšem o projekty usilující o zlepšení školního prostředí a zkvalitnění výuky nebo zpestření studentského života. V praxi jde tedy především o úpravu prostor školy a sehnání výukových pomůcek či uspořádání vzdělávací, zábavné či jinak pozitivně přínosné akce hlavně pro studenty naší školy.

Svůj projekt přihlásíte pomocí tohoto dotazníku: https://goo.gl/forms/NSBWMZc0lxpZrMHJ2

V určeném datu se pak dostavíte na schůzi parlamentu a představíte nám svůj projekt formou prezentace. Když Studentský parlament projekt schválí, dostavíte se na společnou schůzku s panem ředitelem a účetní školy, kde se domluví detaily realizace vašeho projektu.

Nezapomeňte, že musíte předem určit, dokdy projekt zrealizujete (nejpozději do poloviny června)!

A co nám přinesla minulá kola grantů?

Díky Lucii Vnukové z 2. B přibyl do odpočinkového prostoru na patře OA další gauč.

Stále probíhá zkrášlování učebny č. 43 pod vedením Báry Purnochové z 2. B.

Dále se můžeme těšit na zbrusu nové vybavení do naší školní posilovny díky Janu Nezbedovi ze 2. A. Vzhledem k tomu, že se nám poslední dobou vyrojilo hned několik kapel, které pravidelně zkouší stejně jako školní sbor v hudebně a hudebna celkově se těší velké oblibě mezi studenty, rozhodl se do ní Matěj Kratochvíl z 5. G přikoupit nové vybavení.

Z ještě dřívějších kol máme školní dron, laserové bludiště a další.

 

Opět se velice těšíme na vaše úžasné nápady!

Váš Studentský parlament.