Den začal srazem na nádraží v Kralupech. Kde jsme si koupili jízdenky do Prahy a svačinu. Pak už nám nezbývalo nic jiného, než nastoupit do vlaku. Po příjezdu na Masarykovo nádraží jsme přesedli na metro, odkud jsme se dostali přímo na ulici Kolbenova, kde byl i cíl naší cesty.
Příchod do haly byl poměrně velké zklamání, protože jsme zjistili, že se hala stále opravuje a můžeme použít jen trampolíny a doskočiště vyplněné pěnovými krychličkami. Zprvu pár z nás chtělo i odjet zpátky domů, ale nakonec to nějak vydrželi. Začali jsme krátkou rozcvičkou, poté nás už ale konečně pustili na trampolíny. Nejzajímavější ze všeho byla podlouhlá trampolína, ze které se dalo doskočit do krychlí. Na této trampolíně se daly dělat různé triky jako třeba salta, protože dopad byl měkký. Já jsem se tím po chvíli unavil, a tak mě pan profesor Kusák požádal o to, abych udělal fotky lidí, co dělají něco zajímavého.
Vyfotil jsem pár fotek Matouše, který se tam naučil snad všechny typy přemetů, které existují. Dále jsem poměrně dost fotil Tomáše, který se naučil kopnout míč ze vzduchu. Mezitím co jsem fotil, se začaly konat „závody“ v tom, kdo doskočí nejdál nebo nejvýš. Tak jsem vrátil zrcadlovku panu profesorovi a zapojil jsem se taky. Zrovna skončilo první kolo, když nás instruktoři zavolali zpět. Převlékli jsme se a šli jsme zpátky na metro, odkud jsme jeli zpět na Masarykovo nádraží a odtud do Kralup. I přes počáteční zklamání z omezeného provozu haly jsme si výlet užili a řádně se vydováděli.
Vojtěch Louša 1.G