Říkali jsem jim Krušnohorky a Krušnohorci. Byli všichni z primy, veselí, upovídaní, milí, odolní. Vytvořili prima partu. Bylo horko, buď jsme stoupali, nebo klesali, horský terén byl neúprosný. O to trvalejší vzpomínky zůstanou.

Chtěla bych jen říct, že celý výlet jsem si ohromně užila, i když jsem potila pot i slzy...několikrát jsem se “rozsekala”, ale i přes to všechno jsem si to strašně moc užila. Můj nejsilnější zážitek byl asi ten kopec nebo spis krpál, kam jsme museli všichni tlačit a na konci nás čekalo plno bagrů. Popravdě jsem myslela, že tam umřu. Ale nakonec jsem to s malou pomocí pana profesora Jíchy dala. Každopádně Vám moc děkuji za to, že jsem mohla absolvovat tento krásný přejezd. A určitě to nebylo naposledy, co jsem jela nějakou dlouhou cestu na kole. Děkuji vám.

- L. Jaitnerová

Můj nejsilnější zážitek z Krušných hor.

Mám dlouhý seznam věcí, které si zapamatuji a budu na ně vzpomínat. Nejsilnější zážitky ze všech jsou krásné pohledy z vyvýšených míst dolů na údolíčka. Také přespávání pod hvězdami byla krásná věc. Moc děkuji za podporu v kopcích, nezapomenutelné zážitky a za svatou trpělivost, kterou jste s námi měli. Děkuji Vám.

- Kateřina Lipovová

Největší zážitek bylo překonávat svoje hranice, a vyjet i ty nejtěžší kopce, bavilo mě cítit bolest v nohách.

- Filip Krejza

  

 

Andrej Plecháček a Radek Jícha