Podzimní výjezd eVIM

Součástí našeho projektu je i výjezd a pobyt v krásném prostředí Máchova jezera. Týká se studentů sexty, septimy a 2. a 3. ročníků vyššího gymnázia. Cílem této školy v přírodě je praktické ověřování znalostí z předmětů biologie, chemie a fyzika v terénu pomocí výše zmíněných přístrojů a výpočetní techniky. Studenti budou mít jedinečnou příležitost seznámit se s aplikací teoretických znalostí v praxi.
Celá akce je plně hrazena z prostředků evropských sociálních fondů (doprava, ubytování, strava). Vzhledem k tomu, že je projekt součástí výuky, je účast všech studentů výše uvedených tříd považována za povinnou. Pokud máte vážné důvody, které znemožňují Vašemu dítěti se výjezdu zúčastnit - což by byla pro něj velká škoda, sdělte je prosím třídním profesorům (pro tyto studenty bude zajištěn jiný program ve škole v přibližném rozsahu jejich rozvrhu).

Termín a místo:
15. 10. - 19. 10. 2012; Doksy

Program:
Studenti prošli tematickými měřeními ze všech předmětů. Naučili se pracovat s měřícími přístroji v přírodě a následně provádět zpracování a vyhodnocování výsledků.
Každý vyučující si pro skupinky studentů připravil projekty, na kterých se studenti v průběhu pobytu vystřídali.

Jak se akce podařila si můžete přečíst v časopisu a prohlédnout na videu (http://youtu.be/oh2NSYYB9As