DG HELP!

Vážení rodiče,

rubrika HELP na našich webových stránkách vznikla na popud zákonných zástupců našich žáků, kteří Vás zastupují v Radě rodičů Dvořákova gymnázia a SOŠE. Na poslední schůzce Rady byla nabídnuta pomoc škole přibližně těmito slovy:
"Pokud má škola nějaký problém, bude dobře, když se to my - rodiče - dozvíme. Pokud budeme moci, rádi pomůžeme. Buď svými silami, nebo oslovením dalších rodičů, přátel či prostřednictvím svých kontaktů. Řekněte, co potřebujete, je možné, že rodičovská komunita pomůže najít řešení."

Proto jsme založili rubriku HELP.

Naše aktuální problémy jsou:

1. Rodilý mluvčí

Není příliš obtížné sehnat rodilého mluvčího anglického jazyka. Problém je v jeho kvalitě, spolehlivosti a zodpovědnosti. Pokud o nějakém vyzkoušeném, doporučeném víte, předejte nám na něj prosím kontakt.

2. Areál školy

Náš venkovní areál potřebuje rekonstrukci. Máme na ni studii, peníze ale zatím nemáme. Pokud byste věděli o možnosti jak zatím jen provizorně a levně "revitalizovat" běžeckou dráhu, hřiště na plážový volejbal a doskočiště tak, abychom je mohli v příštích dvou letech využívat, přijďte prosím s nápady.

Děkujeme.

Andrej Plecháček