Fričová Irena

Absolventka Dvořákova gymnázia. Vystudovala ČVUT - Fakultu elektronickou obor Elektronické počítače. Absolvovala roční manažerské studium v Čelákovickém manažerském centru ve spolupráci s Pittsburskou univerzitou. V roce 2007 dokončila doplňující pedagogické studium na PedF UK.  Pracovala jako programátor analytik ve výpočetním středisku ve Spolaně, jako junior management konsultant v KPMG Česká republika a Barents Group Washington.

Spoluvytvářela manuály k programům pro několik českých softwarových firem, pracovala pro Autocont. Učila 10 let na Obchodní akademii v Neratovicích informatiku, statistiku a matematiku. Působila jako manažerka celostátního projektu Malé granty pro střední školy, který zajišťovalo o.s. Aisis  Kladno a financoval T-Mobile. V současnosti pracuje v Národním ústavu pro vzdělávání Praha na projektu Národní soustava kvalifikací a spolupracuje na tvorbě časopisu Moderní Vyučování (Aisis o.s. Kladno).

Zájmy: badminton, ricochet, vysokohorská turistika, lyžování, snowboard, focení a točení filmů. Spolupořádá tábor Pikomat.

web - Matika pro kvintu 

Kontakt

Telefon:
603502920
Kabinet:
E-mail:
fricova(zav)dgkralupy.cz

Studijní materiály

Nezařazené

    1.G matematika