Pozvánka na oslavy - program pro pátek 20.9.

Úvodní stránka > Aktivity pod záštitou DG > 90. výročí školy > Pozvánka na oslavy - program pro pátek 20.9.

Trochu jsme si oddechli po povodních, a tak si dovolíme připomenout, že v září tohoto roku slaví naše škola významné jubileum. Připomeneme si jej ve dvou zářijových dnech, jež budou naplněny oslavami, kulturními akcemi a příjemnými setkáními současných i předchozích pedagogů této školy s jejich studenty.

V pátek 20. září se bude konat Den otevřených dveří, na který jsou zváni nejen studenti bývalí, ale i ti budoucí, kteří si tak budou moci celou školu projít, prohlédnout si jednotlivé učebny a dozvědět se o škole spoustu zajímavých informací.

Po otevření školy v 10 hodin bude připravena gala prohlídka školy: v odborných učebnách a laboratořích budou mít učitelé nachystán atraktivní program pro všechny příchozí, ať to budou budoucí uchazeči o studium či dávní absolventi. Návštěvníci budou moci mimo jiné navštívit hodiny s ukázkou současné výuky, shlédnout anglické divadlo v podání našich studentů, absolvovat zábavný kvíz. Ti mladší pak mohou například změřit své schopnosti v silovém trojboji. O výstavě Povodně 2002, o dlouhé historii školy a dalších a dalších vzpomínkách si všichni pak mohou pohovořit v kavárně, kterou pro ten účel připravíme.

Večer tohoto dne bude patřit slavnosti Celebrandum 90, která se odehraje v KaSS Vltava od 18 hodin. Během tohoto slavnostního večera, protkaného řadou kulturních vystoupení, se bude poslouchat hudba, tančit, vzpomínat a pěstovat nostalgie po dobách minulých...
Hlavním hudebním hostem bude Originální pražský synkopický orchestr.

Těšit se ale můžete i na vystoupení umělců - absolventů naší školy, například na skupinu Maima, paní Johanu Rosickou a další. Krátký program bude mít i chlouba naší školy Sbor Dg a SOŠE. Mezi překvapení bude patřit i krátká divadelní scénka, dražba či brilantní, vzpomínkové projevy absolventů školy.
Zkrátka - bude to sváteční večer.